A+ A A-

 

Kanserli ve Engellilere Umut Derneği Muğla Temsilcisi Ayça Seren Ural derneğin buradaki tek temsilcisi olduğuna vurgu yaprak; “Derneğimiz gönüllük esasıyla çalışıyor. Engelli ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ile yardımsever vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görüyoruz” dedi…

09012020kopruvazifesigoruyoruz.jpg
Haber: Kemal Sürgün
Merkezi İzmir’de bulunan Kanserli ve Engellilere Umut Derneği Muğla Temsilcisi Ayça Seren Ural derneğin Milas’taki yardıma muhtaç engelli bireylere yönelik çalışmalarına, yardımseverlerin desteği ile devam ediyor. En büyük sorunun farklı ve kişisel amaçlar uğruna hizmet eden ve yardımseverlerin güvenini kıran kişiler olduğuna dikkat çeken Ural, “yaptığı hizmetlerle bölgenin öncüsü ve gücü olan Kanserli ve Engellilere Umut Derneğinin buradaki temsilcisi benim ve özveri ile çalışmalarımızı derneğimiz adına sürdürüyorum, kapınızı çalan ve yardım edeceğiz diyen herkese güvenmeyin” dedi.
Kanserli ve Engellilere Umut Derneği Milas’ta Kızılcayıkık Mahallesi’nde ikamet eden Alzheimer hastası Tayyar Uluengin’e hasta yatağı, Yaka Mahallesinde ikamet eden Serabral palsi hastası Mehmet Öztürk’e tekerlekli sandalye, Burgaz Mahallesi’nde ikamet eden trafik kazası sonucu omurilik felci geçiren Birol Budak’a akülü tekerlekli sandalye, Toki konutlarında ikamet eden miyotonik distrofi hastası Ecrin Şahin’e bez ve giyim yardımı, Beçin Mahallesi’nde ikamet eden hemafizi hastası Irmak Karakaya’ya erzak yardımı, Epçe Mahallesi’nde ikamet eden serabral palsi hastası İlimdar Çetin’e akülü tekerlekli sandalye ve Hacıapdi Mahallesi’nde ikamet eden mikro sefali ve otistik olan Asiye Nilay Selçuk’a düzenli olarak bez ve erzak yardımı yaparak bir çok başarılı çalışmaya imza attı.
Buna benzer ihtiyaç sahibi hastaların hali hazırda bulunduğunu belirten Ural yardımseverlerin ilgi ve desteğini bekliyor. Dernek adına Muğla Bölgesindeki destek çalışmaları için Ayça Serel Ural’a 0546 630 7192 iletişim numaralarından ulaşılabilinecek…

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin