A+ A A-

 

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu (KESK) üyeleri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

KESK’ten Başkan Tokat’a ziyaret
Haber: Mustafa Emre

Ziyarette KESK Eğitim Öğretim ve Basın Yayın Sekreteri İlhan Yiğit, TÜMBELSEN Genel Mali Sekreteri Satı Burunucu, TÜMBELSEN Genel Hukuk ve Sözleşme Sekreteri Ahmet Cüce, TÜMBELSEN Muğla Şube Yöneticileri ve Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Suat Özcan ve Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe katıldı.
11 Ocak’ta İzmir’de gerçekleştirilecek olan “İnsanca Bir Yaşam, Demokratik Bir Türkiye İstiyoruz” miting hazırları kapsamında ziyarette bulunduklarını dile getiren TÜMBELSEN Genel Mali Sekreteri Satı Burunucu; Milas bizim için önemli, Başkanımız la ilişkilerimiz son derece güzel. Bizleri her anlamda destekliyor. Bizlerde kendisini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren başkan Tokat, KESK temsilcilerine teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin