A+ A A-

 

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, basın mensuplarıyla bir araya gelerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

10012020baskanguruncalisangazetexilergununukutladi.jpg
Haber: Elif Bakıcı

Milas Süt Birliği, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ilçedeki basın mensuplarını misafir etti. Davete katılım gösteren basın mensuplarına teşekkür eden Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ile Milas Süt Birliği Muhasip Üyesi Mustafa Güder, demokrasinin vazgeçilmesi olan ve yayınlarıyla halkı aydınlatan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü pasta keserek kutladı.
Yerel basının ulusal basın kadar değerli olduğunu ifade eden Başkan Gezgin, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin emek harcayan basın mensuplarına çalışmalarında destek olması temennisiyle birer adet powerbank hediye etti.
Başkan Gezgin, “Siz değerli basın mensupları, yaşadığımız bölgedeki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olunmasını, vatandaşlar ile kurumlar ve sivil toplum örgütleri arasındaki iletişimin sağlanmasını ve kamuoyu oluşturulmasını sağlayarak, görev ve sorumluluklarınızı layıkıyla büyük emek harcayarak yerine getirmektesiniz. İlçemizdeki basın-yayın çalışanlarının bu sorumluluk bilinciyle yaptıkları ve yapacakları duyarlı çalışmaların ilçemizin her alanda başarıya ulaşmasında büyük katkı sağlayacağına inancım tamdır. Sizler, değerli yayınlarınızla her daim bizlerin, üreticimizin, Milas Süt Birliğimizin de sesi oldunuz. Bu bağlamda yerel ve ulusal yayın organlarında görev yapan tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sizlere meslek yaşamlarınızda başarılarınızın devamı ve hayatınızda sağlık, huzur ve mutluluk dilerim.” diye konuştu.
Kutlamaya katılan gazeteciler ise Milas Süt Birliği’nin üreticiyi ve tüketiciyi koruyan çalışmalarıyla ve başarılarıyla gurur duyduklarını ifade ederek, Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin’i, birlik yöneticilerini, personelini ve değerli üreticileri tebrik etti.
Başkan Gezgin, daha sonra gazetecilerin tarım ve hayvancılık, Milas Süt Birliği çalışma ve yatırımları hakkındaki soruları yanıtladı.
Kutlama etkinliği, süt ikramı, günün anısına hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin