A+ A A-

 

Milas’ta görev yapan muhtarlar, görevi dolayısıyla şehir merkezine giderken kaza geçirerek şehit alan Jandarma Astsubay Hasan Kürşat Bal’ın amcası Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı ziyarete ederek başsağlığı dileklerini ilettiler.

13012020basssagligiziyareti.jpg
Haber: Mustafa Emre

Geçtiğimiz aralık ayında göreve giderken meydana gelen kazada Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın yeğeni Astsubay Hasan Kürşat Bal şehit olmuştu.
Milas Gazipaşa ve Firuzpaşa Mahalle Muhtarı Recep Panay, Güneş Mahallesi Muhtarı Salih Şen, Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı, İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Mevlüt Korkmaz, Gümüşlük Mahalle Muhtarı Tahsin Drama, Milas Gayrimenkul Ofis Brokeri Şenol Sandal ile Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve TÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sert Milas ilçe Milli Eğitim Müdürü İsa BAL’ı makamında ziyaret ederek başsağlığı dileklerini ilettiler.
Milli Eğitim Müdürü İsa Bal katılımcılara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, yaşanan kaza hakkında bazı bilgiler paylaşarak, “Hasan Kürşat vatanını ve mesleğini çok seven biriydi. Rabbimiz böyle uygun görmüş kabullenmek zorundayız. Allah bütün askerimizi ve polisimizi ülkemizin savunmasında bulunan güvenlik güçlerimizi korusun” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin