A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği kahvaltıda Milas’ta çalışan yerel basın mensuplarıyla buluştu. Kaymakam Arslan ilçemiz yatırımlarına yer verdiği konuşmasında 2020 yılı için, “inşallah ilçemiz için daha güzel ve verimli bir yıl olacağını söyleyebiliriz” dedi.

13012020verimlibiryilolacak.jpg
Haber: Kemal Sürgün

Milas Kaymakamı Eren Arslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlediği kahvaltıda Milas’ta çalışan yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Kaymakam Arslan, Milas’ta çalışan yerel basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Milas sorun ve çalışmaları sürdürülen projelerinin de değerlendirildiği konuların dile getirildiği toplantıda basın mensuplarının sorularını cevaplayan Kaymakam Arslan, açıklamasında şunları ifade etti: “Üretimden eğitime kadar her alanda daha iyi daha güzel daha başarılı geçmesini temenni ediyorum. İnşallah 2020 yılı içerisinde bitirilecek olan yeni okul binalarımızdan, spor salonundan organize sanayiye kadar tamamlanmasını umduğumuz yatırımlara kadar bunlar inşallah ilçemiz için daha güzel ve verimli bir yıl olacağını söyleyebiliriz” dedi.
Kaymakam Arslan ilçe basınıyla ilgili olarak ise; “İlçemizde hem yazılı basın anlamında, hem de internet gazeteciliği alanında diğer medya kuruluşları anlamında güçlü bir altyapı ve güzel bir birliktelik olduğunu görüyorum. Ben en azından kendi adıma görev yaptığım süre içerisinde, sizlerle birlikte çalışmaktan son derece mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Bizi göremediğimiz alanlara odaklanmaya, eksik kaldığımız alanlara yönlendirmeye, yani kamuoyunun menfaatini, kamuoyunun yararına yönelik ilkeli, doğru, dürüst, tarafsız habercilik yaptığınız için teşekkür ediyorum. Aynı şekilde hepimizin sağlıklı ve huzurlu, hep güzel mutlu haberleri vereceğimiz yıllarımız olsun diyorum. Katıldığınız için de teşekkür ediyorum.”
Kaymakam Arslan’ın konuşmasının ardından düzenlenen kahvaltı etkinliği, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin