Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı, 2. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirmek üzere bugün sandık başına gidecek. Kurucular arasında yer alan Kasım Özkan’ın Kongrede tek aday olması bekleniyor…
16032020iyipartimilaskongresibugün.jpg
İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi’ni bugün gerçekleştirecek. Ahmet Yanıkoğlu başkanlığındaki İYİ Parti, 17 Mart’ta (bugün) Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştireceği genel kurul saat 12.00’de düzenlenecek. Kongrede çoğunluk sağlanamaması halinde kongre 24 Mart’ta aynı yer ve aynı saatte toplanacak.
Kongre öncesi kısa bir açıklama ile partililerini davet eden İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu belediye Başkan Yardımcısı ve Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çayırlı’dan boşalan koltuğu seçim dönemiyle birlikte bugüne kadar taşıyan isim oldu. Aday olmayacağını açıklayan Yanıkoğlu, “İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığına Kasım Özkan Bey başta olmak üzere yeni yönetim kurulu üyelerimize Başarılar diler saygılar sunarım. Böyle onurlu bir görevi üstlendikleri için hepsini yürekten alkışlıyorum. Allah başarıların en güzelini nasip etsin. Ne mutlu sizlere, Ne Mutlu Türküm Diyene!” diyerek kongreye davet etti.
KONGRE SALONU DEVZENFEKTE EDİLDİ…
Kongre öncesi çalışmaları takip eden bir diğer isim ise İYİ Partili Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı oldu. Kongreye yaptıkları hazırlıklara değinen Başkan Yardımcısı Çayırlı Belediye Düğün ve Toplantı Salonunda yapılan dezenfekte çalışmalarını duyurarak partilerine davette bulundu.
Başkan Yardımcısı Çayırlı; “Sağlığınız bizim için önemli...
#Coronavirüs önlemleri kapsamında, 17 Mart 2020 Salı günü, yani yarın yapacağımız İYİ PARTİ MİLAS 2.Olağan Kongre öncesi, Kongre Salonumuz Milas Belediye Ekipleri tarafından dezenfektan işlemi yapıldı. Belediyemize ve Personelimize teşekkür ederiz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin