Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Korona Virüs önlemleri kapsamında Muğla'da ilk maske üretimi gerçekleştiriliyor.
19032020maskeuretimibasliyor.jpg
Maske ve dezenfekte üretimi için çalışmaları başlatan MEB, hem N 95 standardında maske hem de basit cerrahi maske üretimi için 14 pilot il seçmişti. 14 ilde bulunan 30 okulda cerrahi maske üretme kararı verilmişti. Yoğun talep üzerine Muğla, Bartın, Denizli, Kayseri, Manisa, Mersin, Tekirdağ'dan da birer meslek lisesi, cerrahi maske üretiminde pilot il kapsamına alındı. Alınan bilgiye göre Muğla'da maske üretimi yapılabilmesi için gerekli malzemenin temin edilme aşamasında olduğu, üretimin ise önümüzdeki günlerde başlayacağı öğrenildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin