Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Sağlık Sen Muğla Şube Başkanı Özcan Çiçek tarafından Muğla Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma Daire Başkanlığı'na 18.03.2020 tarihinde iletilen "sağlık personeli için özel otobüs talebi" ivedilikle yanıt buldu.
saglikcalisan_ec8c4.jpg
Konuya ilişkin olarak düzenlenen dilekçede Sağlık Sen tarafından dile getirilen talebin; Muğla'nın bütün ilçelerinden çalıştıkları sağlık merkezlerine gidecek sağlık çalışanlarının hem halktan ayrı otobüslerde hem de ücretsiz taşınmasının talep edildiği öğrenildi.
Önceki gün Başkan Çiçek'in sosyal medya hesabından paylaştığı iletide konuyla ilgili olarak:
"Muğla Büyükşehir Belediyesine Muğla ilimizde görev yapan tüm sağlık çalışanları arkadaşlarımızın hastanelerine ulaşım hizmetlerini alırken kendilerine özgü toplu taşıma araçları ile ücretsiz olarak faydalanabilmesi ile ilgili başvurumuz uygun görüldüğü bilgisi Ulaştırma Daire Başkanı tarafından bildirilmiştir. Büyükşehir Belediye Başkanımıza tüm sağlık çalışanlarımız adına göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Ayrıntılı bilgi www.mugla.bel.tr adresinde yayınlanacaktır." ifadesine yer verildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin