Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/mentesegazetesi/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Milas’ta korona virüs belirtilerinin birçoğuna sahip hasta şüphe ile kontrol altına alınarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi…
20032020koronasuphesiyemuglayasevkedildi.jpg

Milas’ta korona virüs belirtileri ile 75. Yıl Milas Devlet Hastanesine başvuruda bulunan 28 yaşındaki tır şoförü A.Ç. yapılan ilk kontrollerde hastalık belirtilerinden birçoğuna sahip olduğu anlaşılınca alınan tedbirlerin ardından 112 ekiplerince Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. 112 ekiplerinin aldıkları önlemlerin ardından sedyeyle götürülmesi beklenen hasta yürüyerek kontrol altında ambulansa gelerek sevki gerçekleşti.
Bu sırada hastane acil servisi hasta girişine kapatılırken sevk sonrası hastanın kontrol amacıyla tutulduğu oda ve bulunduğu bölgelerde dezenfekte için ilaçlama yapıldı.
Hastanın test sonuçları henüz belli olmazken sonuçların 72 saat içinde açıklanacağı bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin