A+ A A-

 

Milas’ta yaşayan şehit ailelerini ve gazilerimizi sık sık ziyaret eden Milas Kaymakamı Eren Arslan, Selimiye mahallesinde oturan Şehit J.Başçavuş İsmail Toka’nın ailesini ziyaret etti.

091017sehitailesi.jpg
Haber: Volkan Yıldız
1995 senesinde Van’ın Gürpınar ilçesinde şehit olan Şehit J.Başçavuş İsmail Toka’nın kayınbabası Durmuş Özen ve kayınvalidesi Dudu Özen’i ziyaret eden Kaymakam Arslan, şehidimizin ailesiyle sohbet ederek bir isteklerinin olup olmadığı sordu ve “Şehitlik mertebesi en yüksek mertebedir. Allah bu mertebeyi bizlere de nasip eder inşallah.” dedi.
Ziyaretin kendilerini oldukça mutlu ettiğini ifade eden şehit ailesi, ziyareti gerçekleştirenlere teşekkür ettiler.
Ovakışlacık mahalle ziyaret sonrasında Selimiye mahallesinde oturan şehidimizin ailesini ziyaret esnasında Kaymakam Arslan’a İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, mahalle muhtarı Mehmet Menteşe, askerler ve öğretmenler eşlik etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin