A+ A A-

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu’nda yapımı tamamlanan halı saha, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Halı sahayı inceleyen protokol üyelerinin penaltı performansı, renkli görüntülere sahne oldu.

101017halikavusma_c528e.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Üniversite öğrencilerinin talebi üzerine Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulu’na kazandırılan halı sahanın açılışı için tören düzenlendi. Törene; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Akça, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve okul yöneticileri, akademik personel ve öğrenciler katıldı.
Öğrencilerin isteğine kayıtsız kalmayan idarecilerin girişimleri sonucu yapılan halı sahayı inceleyen protokol üyeleri, bol bol şut atarak halı sahayı test ettiler. Renkli görüntülere sahne olan penaltı vuruşlarının ardından, okul bünyesindeki bölümlerin halı saha maçı izlendi.
Tören, aşure ikramının ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin