A+ A A-

 

Milaslı Güneydoğu Gazisi İsmet Kaya ve Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Tosun Sezgin’in el emeği eseri Osmanlı Turası tabloyu Milas Kaymakamı Eren Arslan’a takdim ettiler.

121017tablo.jpg
Haber: Mustafa Emre
Milaslı Güneydoğu Gazisi İsmet Kaya, Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ve el emeğiyle çok özel tablo çalışmaları yapan Tosun Sezgin, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler. Çalışmaları hakkında Kaymakam Arslan’a bilgi veren Tosun Sezgin kendi yapmış olduğu el emeği Osmanlı Turası tablosunu, Güneydoğu Gazisi İsmet Kaya ve Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ile birlikte Arslan’a hediye ettiler.
Nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Kaymakam Arslan, “İlçemizin sevilen simalarından Gazi İsmet Kaya’ya ziyareti ve el emeği göz nuru olarak yaptırdığı Osmanlı Arması için teşekkür ediyorum. Gerçekten çok özel bir tablo, teşekkür ediyorum.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin