A+ A A-

 

Milas Belediyesi kırsal mahallelerdeki çalışmalarını sürdürüyor.

070318kirsalmahalle_48697.jpg
Haber: Abdullah Özel
Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kırsal alan çalışmalarını sürdürüyor. Bayındırlık birimi ekipleri mahallerde kilit parke taşı döşeme işini yürütürken, acil hizmet birimi de okul ve camilerdeki çalışmalarını devam ettiriyor.
Milas Belediyesi ilçe genelinde yürüttüğü kaldırım ve yol yenileme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yeniden kırsal mahallelere ağırlık verdi. 2016 yılından buyana sürdürülen çalışmalar sonucunda birçok mahallenin çehresini değiştiren Fen İşleri ekipleri son olarak Çamlıbelen mahallesine yaptığı kilit parke taşı döşeme çalışmasını tamamlayarak mahalle halkını toz ve çamurdan kurtardı.
Mahalleye döşenen bin 300 metrekare kilit parke ile 1. etap çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü diğer yandan okul ve camilerdeki çalışmalarını sürdürüyor. Sakarkaya mahallesinde bulunan yeni caminin kubbe ve çatı izolasyonunu tamamlayan ekipler Milas’ta bulunan Ağa Camiinde tadilat çalışmalarını devam ettirirken, Acil Hizmet birimi de Bozalan mahallesi İlkokuluna Atatürk büstü yapımı ve bahçe düzenlemesi ile Pınararası İlkokulu bahçesi etrafını çit ile çevirme çalışmalarını yürütüyor.
2018 yılı sonunda kadar tüm mahallelerde ki memnuniyet seviyesini üst düzeye çıkartacaklarını belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Plan ve Program dahilinde mahallelerimizdeki yürüttüğümüz çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak diğer mahallelerimizdeki çalışmalara ağırlık vereceğiz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin