A+ A A-

 

Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın katılımıyla bugün açılacak.

070318tarim_b4a9f.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın bugün saat 11.00’de yapılacak olan açılış törenine; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar katılmak için Milas’a geliyor.
Milas’ta geleneksel hale gelen ve bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Milas Güney Ege Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı, bugün açılacak. Fuar 8-11 Mart tarihleri arasında misafirlerini ağırlayacak. Bugün 9'uncu kez kapılarını açacak olan, Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nn 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle özel kutlama yapılacak.
Türkiye’nin dört bir tarafından gelecek olan yaklaşık 250 firma, 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda stant açacak. Bu yıl fuar alanında sergi alanları yüzde yirmi artışla 7 bin 300 metrekareye çıkarılırken, katılacak firma sayısında da geçen yıllara göre yaklaşık yüzde 25 bir artış yaşandı.
Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı ; bugün saat 11.00’de TARİŞ 152 No’lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne ait Çırçır Fabrikası’ndaki Fuar alanında düzenlenecek.
Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı; bugün açılışının yapılacağı ve 8 - 11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Milas Güney Ege 9. Uluslararası Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na herkesi davet etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin