A+ A A-

 

Milas-Bodrum Karayolu’ndaki Baharlı Kavşağı’nda iki aracın çarpışmasıyla kaza meydana geldi. Şans eseri maddi hasarla atlatılan kaza, Baharlı Kavşağı’nın sürücüler için yarattığı tehlikeyi gözler önüne serdi.

100318baharli_eca0a.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas-Bodrum Karayolu’nu kullanan sürücülerin kaza riski yaşadığı kavşaklardan biri olan Baharlı Kavşağı, tehlike yaratmaya devam ediyor. Son olarak iki aracın çarpışmasıyla yaşanan kaza, neyse ki şans eseri maddi hasarla atlatıldı.
Bugüne kadar Baharlı Kavşağı’nda meydana gelen çok sayıda kazaya dikkat çeken vatandaşlar, yetkililerin kavşak güvenliğini sağlayacak önlemleri almalarını istedi.
“Bu kavşak çok can aldı, çok sayıda vatandaşın da yaralanmasına neden olan kazalara sebebiyet verdi. Ancak hala bir düzenleme, önlem alınmadı!” diyerek açıklama yapan vatandaşlar, durumun ciddiyetine dikkat çektiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin