A+ A A-

 

Milas’a bağlı Akkovanlık Mahallesi’nde protokol, mahalleli ve çocukların katılımıyla Afrin şehitleri anısına fidan dikimi gerçekleştirildi. Zeytin Dalı Harekatı Şehitleri Anma Ormanı’nda yer alan fidanlara da şehirlerin ismi verildi.

120318afrin.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas’a bağlı Akkovanlık Mahallesi’nde oluşturulan Zeytin Dalı Harekatı Şehitleri Anma Ormanı fidan dikimi etkinliğine; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Milas Orman İşletme Müdürü Çetin Akkaya ve müdürlük görevlileri, Akkovanlık Mahalle Muhtarı Mustafa Yıldız, Çallı Mahalle Muhtarı Durmuş Kara, Ortaköy İlk/Orta Okul Müdürü Abdullah Turhan, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Protokol ve öğrencilerin fidanlarını dikmeleri ve sulamalarından sonra fidanlara Zeytin Dalı Harekatı Şehitlerimizin isimleri verildi. Etkinlik hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin