A+ A A-

 

Özel Milas Sınav Koleji öğrencileri, Orman Haftası dolayısıyla Milas’ın Korucuk Mahallesi’ndeki Mustafa Çemrek Koruluğuna okulları adına ağaç dikti.

060418sinavkoleji.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol

Sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Özel Milas Sınav Koleji öğrencileri, Orman Haftası dolayısıyla ağaç dikme etkinliği düzenledi. Milas’ın Korucuk Mahallesi’nde bulunan Mustafa Çemrek Koruluğu’ndaki bölgeye okulları adına ağaç diken öğrenciler, orman varlıklarının önemine dikkat çekti. Yaz aylarında sıkça karşılaşılan orman yangınlarının engellenmesi için toplumsal bilincin aşılanması gerektiğinin altını çizdi.
Özel Milas Sınav Koleji Müdür Yardımcısı Meral Ak, Matematik Öğretmeni Hayriye Başpınar ve Coğrafya Öğretmeni Hanife Atar gözetiminde ağaç ve orman yapılarını inceleyen öğrenciler, aynı zamanda Orman İşletme Şefliği personelinden de ormanlar hakkında bilgi aldı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin