A+ A A-

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Kırmızı Grup olarak yönetime aday olan Reşit Özer ve arkadaşları, 10 ayrı sandıkta da galip gelerek seçimi kazandılar.

050418mitso_8fd29.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) seçimleri dün sabah saat 10.00’da başladı. Kırmızı Grup’ta Reşit Özer ve arkadaşlarının, Mor Grup’ta ise Halil İbrahim Gülen ve arkadaşlarının yarıştığı seçimde MİTSO Lokali’ne gelen oda üyeleri, 10 ayrı sandıktan oluşan meslek gruplarına göre oy kullanıyor. Oda üyelerinin bağlı bulundukları meslek gruplarına ait sandıklarda gerçekleştirdiği oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle tamamlandı. Daha sonra İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı yetkilileri denetiminde sandıklar açılarak oylar sayıldı.
Sayımın ardından açıklanan seçim sonuçlarına göre; Reşit Özer ve arkadaşlarından oluşan Kırmızı Grup sandıkların tamamından galip çıkarak seçimi kazandılar.
Seçimi kazanmanın sevincini yaşayan Kırmızı Grup üyeleri, seçim sonuçlarını davul-zurna eşliğinde kutladı. Öte yandan MİTSO’da ilk meclis toplantısında yönetim kurulu başkanı ve meclis başkanı belirlenecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin