A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret eden Milas Sakarya Ortaokulu öğrencileri; proje ödevleri kapsamında röportaj yaparak, Başkan Tokat’a merak edilenleri sordu.

060418ogrenci_a4fe4.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas Sakarya Ortaokulu 6/D sınıfı öğrencileri Damla Kavala ve Sevcan Teyfur, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek proje ödevleri kapsamında röportaj yaptı.
Başkan Tokat, öğrencilerin sorularını memnuniyetle cevapladı.
Ödev kapsamında öğrenciler tarafından hazırlanan; “Nasıl Belediye Başkanı oldunuz? Yetki ve görevleriniz nelerdir? İlçedeki spor faaliyetleriniz nelerdir? Belediye Başkanında olması gereken özellikler nelerdir?” gibi soruları içtenlikle yanıtlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, birçok projeleri olduğunu, hali hazırda devam eden çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü, özellikle çocuk oyun alanları ve parkları yaparak, çocukların aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirmeleri için bu yönde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Soruların ardından öğrenciler ile tek tek sohbet eden Başkan Tokat, öğrencilere ziyaret için teşekkür ederek derslerinde başarı diledi.
Öğrenciler, yoğun programına rağmen kendilerine vakit ayırdığı için Başkan Tokat’a teşekkür ettiler.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin