A+ A A-

 

Milas’ta emlak danışmanlığı, apartman site yöneticiliği ve gayrimenkul sektörüne yönelik eğitimler, 23 Nisan Pazartesi günü başlayacağı bildirildi.

100418egitim.jpg
Haber: Abdullah Özel
Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Başarı Anahtarı Mesleki Eğitim Sınav ve Belgelendirme Koordinatörü olan Mehmet Sert; Milas’ta emlak danışmanlığı, apartman site yöneticiliği ve gayrimenkul sektörüne yönelik eğitimlerin, 23 Nisan Pazartesi günü başlayacağını söyledi.
Son yıllarda ülkede ve bölgede gayrimenkul ve inşaat sektörünün hızla yükselişi, yatırım araçları içerisinde en çok tercih edilen yatırım aracının gayrimenkul olması ile birlikte; ülke nüfusunun her geçen gün büyümesine paralel olarak “Gayrimenkul ve İnşaat” sektörünün büyümesi hızla devam ediyor.
Türkiye ekonomisinin ana unsurunu oluşturan ve sektörün gelişmesi ile birlikte kendi alt ve yan sektörlerini de büyütüp besleyen bir sektör haline gelen “Gayrimenkul ve İnşaat” sektörüne yönelik Milas’ta ilk defa geniş kapsamlı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ve 40 farklı alanda mesleki eğitim, kurs ve seminer programları açılıyor.
Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Başarı Anahtarı Mesleki Eğitim Sınav ve Belgelendirme Koordinatörü olan Mehmet Sert yapacak oldukları eğitim çalışmaları ilgili açıklamalarda bulundu.
Başarı Anahtarı Mesleki Eğitim Koordinatörü Mehmet Sert eğitimlere katılmak isteyen ve bu sektörde faaliyet gösteren veya bu sektörde yer almak isteyen girişimciler ile vatandaşların Hacı İlyas Mah. Artun İş Merkezi Kat:2 No:220 Milas adresine başvurarak ve 0 505 999 4848 ile 0 505 999 99 48 nolu telefonlardan bilgi alabileceklerini belirtti.
AÇILACAK OLAN EĞİTİM, KURS VE SEMİNER PROGRAMLARI
Sert; Emlak Danışmanlığı, Apartman ve Site Yöneticiliği kursu, Konut Finansmanı Tanıtım ve Pazarlama Uzmanlığı - Mortgage Brokerlığı, Kooperatif Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı, Gayrimenkul Çözüm Danışmanlığı, Resmi İşlemlerde Ticari Belgelerin Düzenlenmesi, Geliştirme ve Uyum Eğitimi, İş Takibi ve İş Organizasyonu, İnşaat Projeleri Yönetimi Satış ve Pazarlama Danışmanlığı, Emlak Ofislerinde Kurumsallaşma ve Markalaşma, Gayrimenkul sektöründe Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi,Gayrimenkul Değerleme Teknikleri ve Uygulamaları, Gayrimenkul Hukuku ve daha farklı başlıklarda yeni kurs ve seminerlerin açılacağını beyan etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin