A+ A A-

 

Milas’ta denize dökülen dereye düşen eşinin ardından sulara kapılarak kaybolan Nuri Gümüş’ün cansız bedeni, Sahil Güvenlik ekipleri tarafından 40 gün sonra Bodrum’da denizde bulundu.

08042018cesetmanset_61a34.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas’a bağlı Ören Mahallesi’ndeki Kocaçay Deresi’nde 28 Şubat günü yaşanan olayda; otomobille dere yatağından geçen yolu kullanan Gümüş ailesi, aracın su almaya başlamasıyla paniğe kapılarak denize dökülen dere sularına kapılmışlardı. Araçta yolcu olarak bulunan Ayla Beytekin ile oğlu Yunus Beytekin’in son anda kurtulduğu olayda; dereye düşerek boğulan 53 yaşındaki Belgin Gümüş’ün aynı günün akşamında sahilde cansız bedenine ulaşıldı. Ancak eşini kurtarmak için dereye atlayan 62 yaşındaki Nuri Gümüş’e ise havadan, karadan ve denizden sürdürülen tüm arama çalışmalarına rağmen ulaşılamadı.
AYAKKABI MARKASINDAN TEŞHİS EDİLDİ
Sahil Güvenlik ekipleri, geçtiğimiz pazar günü Bodrum'a bağlı Yalıçiftlik Mahallesi Kissebükü Mevkii'nde denizde bir ceset buldu. Kimliği belirlenemeyecek haldeki cesedin, 40 gün önce denize dökülen dere sularında kaybolan Gümüş’e ait olma ihtimali üzerine jandarma ekipleri, aile bireyleriyle iletişime geçti. Gümüş’ün ağabeyi Ali Orhan Gümüş, ayakkabı markası ve numarasından kardeşi Gümüş’ü teşhis etti. Gümüş’ün naaşı, Muğla Adli Tıp Kurumu’ndan ailesi tarafından alınarak toprağa verildi.
Milasmedya ailesi olarak Belgin Gümüş ve Nuri Gümüş’e Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin