A+ A A-

 

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıl dönümü dolayısıyla Milas’ın sevilen simalarından Serkan Başkan ve öğrenciler, polis telsizinden anons yaparak kutlama yaptılar.

110418polis_9e24e.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 173. Yıl dönümü ve Polis Haftası, 6-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın makamında ziyaretiyle başlayan etkinlikler, Ulu Camii’nde şehitler için Mevlid-i Şerif okutulması, basın mensuplarıyla kahvaltı, şehit ailelerine ve gazilere düzenlenen ziyaretler, çelenk töreni ve kokteylde pasta kesimiyle son buldu.
Milas’ın sevilen simalarından Serkan Başkan da kutlamalara renk kattı. Milas Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Serkan Başkan, kurum amirlerinin onayıyla polis telsizinden anons yaptı ve tüm polislerin haftasını kutladı. M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ve ilçedeki diğer okullar da Milas Emniyet Müdürlüğüne gelerek kutlama yaptılar. Öğrenciler, ziyaret sırasında ekip aracına binerek polis teşkilatı hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirildiler. Öte yandan ziyarete gelen öğrencilerden biri de aynı şekilde polis telsizinden anons yaparak kutlama yaptı. İlçede görev yapan polis memurları, sürpriz kutlamalar ile Polis Haftası’nı dolu dolu geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin