A+ A A-

 

Trafikte sıkı denetimleri kararlılıkla sürdüren Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri; kask takmayan motosiklet kullanıcılarına, abartı egzozu olan araç sürücülerine ve evrakları eksik olan sürücülere bir gecede toplam 23 bin lira cezai işlem uyguladı.

13042018trafikmanset_249b1.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Trafikte güvenliğin ve huzurun sağlanması amacıyla şok denetim uygulamalarına devam eden Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, bir gecede 3 ayrı noktada uygulama yaptı. Geçtiğimiz cuma günü saat 22.30 sıralarında Atatürk Bulvarı, Lozan Caddesi ve Sanayi Caddesi’ne konuşlanan trafik ekipleri; kask kullanmayan, ehliyeti olmayan, abartı egzozlu araç sürücülerine ve evrakları eksik olan herkese ceza yağdırdı.
Yaklaşık 1,5 saat boyunca süren uygulamada; 87 araç denetimden geçirilirken 10 araç trafikten men edildi, 41 araca da işlem yapıldı. Öte yandan trafik kurallarını ihlal eden sürücülere toplam 23 bin lira idari para cezası uygulandı.
UYGULAMADAN KAÇANI MOBESE YAKALIYOR!
Aralıksız sürdürülecek olan şok trafik denetimlerinin yanı sıra MOBESE’lerden de trafik kurallarını ihlal eden sürücülere plakaları üzerinden cezai işlem uygulanıyor. Plakası olmadan trafiğe çıkan araç sahiplerine ise 2 bin 18 lira para cezası kesiliyor.
Uygulama sırasında evrakları tam olan, kurallara uyan sürücülere teşekkür eden polis ekipleri; işlevini yitirmiş, kalitesiz kask kullanan sürücüleri uyararak trafikte tedbir ve önlemin hayat kurtardığına vurgu yaptılar.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin