A+ A A-

 

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, çeşitli ziyaretlerde bulunmak için geldiği Milas'ta AK Partililerle buluştu. Şener, “Genç ve dinamik bir ilçe başkanınız var. Ben, başkanınız ve ekibiyle Milas Belediyesini kazanacağınıza inanıyorum.” dedi.

160418milasbelediyesi.jpg
Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, eski Ordu AK Parti Milletvekili İhsan Şener, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Milas'a geldi.
Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar'la birlikte ziyaretlerine ilk olarak Sakarkaya Mahallesi'nden başlayan Şener, Mahalle Muhtarı Hakkı Arıcı ve yöre sakinleri tarafından karşılandıktan sonra, esnafla selamlaştı.
Daha sonra burada vatandaşlara seslenen Şener, Türkiye'nin son dönemde ülkemizi tehdit eden tüm unsurlara karşı El-Bab'da, Afrin'de olduğu gibi ülkemize yönelecek bütün olumsuzlukları bertaraf edecek güce sahip olunduğu dile getirerek, içinde bulunulan şartları 1. Dünya Savaşı öncesi koşullarına benzetti. Türkiye'nin güçlü bir siyaset ve orduyla dünyanın en önemli ülkelerinden biri olduğuna vurgu yapan Şener, Milaslıların kandillerini kutladı.
Burada bir konuşma yapan AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, Sakarkaya'nın AK Parti davasına her zaman destek veren bir kırsal mahalle olduğuna vurgu yaparak, buradan gelecek taleplerin sonuna kadar takipçisi olacaklarını dile getirdi.
Şener ve beraberindekiler daha sonra, AK Parti İlçe Teşkilatı binasında partililerle bir araya geldi. 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerde yeni seçilen ve yetkilendirilen İlçe Başkanı Fahri Acar'la birlikte Milas Belediyesinin kazanacağına inandığını vurgulayan Şener, "Öncelikle İlçe Başkanımız Fahri Acar'a yeniden hayırlı olsun dileklerimi iletmek istiyorum. Görüyorum ki, Milas coğrafyasına hâkim olması ve dinamik yapısıyla iyi bir enerji veriyor. Ben, başkanınız ve ekibiyle Milas Belediyesini bu yerel seçimlerde kazanacağınıza inanıyorum. Seçimlerin akşamında ilk bakacağım yerlerden biri Milas olacak." diye konuştu.
Şener, daha sonra kısa süre içinde açılışı planlanan Hekatomnos Arkeopark Alanı ve içinde oluşturulan alanları gezerek Milas Müze Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı. Milas Gençlik Merkezi'nde bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Şener, bu programın ardından ilçeden ayrıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin