A+ A A-

 

Milas’ta her türlü evcil hayvan, akvaryum ve balık çeşitleri, olta balıkçılığı ürünleri ve deniz-kara avcılığı ürünleriyle geniş bir yelpaze sunan Doğa Store, düzenlenen törenle Şair Ulvi Akdeniz Caddesi’ndeki yeni yerinde hizmete açıldı.

05052018storemanset_486b3.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas’ta petshop ve her türlü avcılık malzemeleri, dalış ekipmanları alanında verdiği hizmet kalitesiyle dikkat çeken bir firma olan Doğa Store, Şair Ulvi Akdeniz Caddesi’ndeki yeni yerinde hizmete açıldı.
Doğa Store’nin açılışı için düzenlenen törene; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetlinin katıldı.
“DOĞA STORE, BU ALANDAKİ İHTİYACI FAZLASIYLA KARŞILAYACAKTIR”
Açılış töreninde konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kendisinin de bu alana oldukça ilgi duyduğunu belirterek, “Değerli kardeşimiz, Doğa Store’nin sahibi Murat Demirci, bu alanda güzel bir işletmeyi hizmete açıyor. Benim de bu alanda oldukça ilgiliyim ama yoğunluğum nedeniyle zaman ayıramıyorum. İlçemizde de bu noktada ihtiyacı duyulan bir işletmeyi açmaktan mutluluk duyuyorum. Ben bu güzel işletmeyi Milas halkıyla buluşturduğu için Murat Demirci kardeşime teşekkür ediyor, işletmenin hayırlı olmasını diliyorum. Umarım halkımız da böylesi özenle hazırlanmış, ürün yelpazesi bakımından da oldukça zengin olan bu işletmenin karşılığını verecektir.” diye konuştu.
Konuşmanın ardından protokol üyeleri ve davetlilerin katılımıyla kurdele kesimi gerçekleştirildi ve Doğa Store hizmete açıldı. Açılışa katılan davetliler, işletme sahibi Murat Demirci’nin bilgilendirmesiyle Doğa Store’nin ürünlerini ilgiyle incelediler.
Açılışa katılan, arayıp tebrik eden herkese çok teşekkür ettiğini ifade eden Doğa Store’nin sahibi Demirci, yıllardır petshop ve avcılık malzemeleri alanında işletmecilik yaptığını belirterek, “Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak amacıyla işletme konseptinde ve ürün yelpazesinde önemli değişimlere imza attık. Doğa Store olarak çeşitli evcil hayvanlar, akvaryum ve balık çeşitleri, kuş&kafes çeşitleri, olta balıkçılık ürünleri, deniz ve kara avcılığı ürünleri, canlı yem ve dalış sporu ekipmanlarıyla hizmet veriyoruz. Bu alanda ihtiyacı olan herkesi Doğa Store’ye bekleriz. Ayrıca www.milaspetshop.com.tr adresinden ve 0544 887 01 42 numaralı telefondan bilgi verebiliriz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin