A+ A A-

 

Şehirlerin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği “Şehrim 2023” otobüsü, 11 Mayıs Cuma günü Milas Atapark Meydanı’nda olacak.

090518otobus_3c9a9.jpg
Haber: Abdullah Özel
Şehirlerin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği “Şehrim 2023” otobüsü, geçtiğimiz salı günü itibariyle AK Parti Muğla İl Başkanlığına ulaştı. Şehrim 2023 otobüsü 9 Mayıs ve 11 Mayıs tarihleri arasında Muğla’da olacak.
Muğla ile ilgili görüş ve önerilerinin dinleneceği “Şehrim 2023” otobüsüne tüm vatandaşlar davet edilirken; dün otobüs Fethiye Uğur Mumcu Parkı’nda, bugün 10 Mayıs itibariyle Menteşe Kurşunlu Cami’nde, 11 Mayıs Cuma günü ise Milas Atapark Meydanı’nda olacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin