A+ A A-

 

‘Özel Bir Takı Projesi’ kapsamında Milas Meslek Yüksekokulu’nda eğitim alan Milas Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri, 4 ay süren eğitimin ardından kep atarak mezun oldular.

100518egitim_65074.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksekokulunun el sanatları bölümündeki atölyelerde eğitime başlayan özel öğrenciler, proje kapsamında üniversitede takı bir birinden güzel takılar ürettiler. Üniversite deneyimleriyle Türkiye’de bir ilke imza attan özel bireyler, 4 ay boyunca sosyalleştiler, arkadaşlıklar kurdular ve birçok beceri kazandılar. Büyük bir heyecanla üniversiteli olan özel öğrenciler, eğitimin ardından mezun olmaya hak kazandılar.
Milas Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muzaffer Demir ve öğretim görevlileri, Milas Milli Eğitim Şube Müdürü Akın Coşkun, Milas Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Muhammet Mercan ve öğretmenlerin katılımıyla düzenlenen mezuniyet töreninde belgelerini alan öğrenciler, kep atarak mezuniyet sevinci yaşadılar.
Öğretim Görevlisi Sinan Şiveroğlu ve Milas Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde görev yapan El Sanatları Öğretmeni Pınar Güzel Aslan’ın önderliğinde ve Öğretim Görevlisi Canan Kork Çifci ile öğrencileri tarafından yürütülen projenin geliştirilerek, önümüzdeki yıl da devam etmesi planlanılıyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin