A+ A A-

 

Milas Halk Eğitimi Merkezi’nde açılan kurslarda üretilen el emeği ürünler, izleyenlerden büyük ilgi gördü. Ahşap, çini, kumaş gibi el işi ürünlerin sergilendiği yıl sonu sergisi, 16 Mayıs tarihine kadar ziyarete açık kalacak.

11052018sergimanset_badc0.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen kurslarda kursiyerler tarafından hazırlanan bir birinden özel el emeği ürünler, kurum müdürlüğündeki toplantı salonunda düzenlenen yıl sonu sergisinde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, TÜRSİAD Başkanı Mehmet Sert, Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, muhtarlar, kursiyerler ve öğretmenler ile çok sayıda sanatseverin katıldığı açılışta konuşan Kurum Müdürü Tunahan Bayram, kursiyerlerden gelen talepler üzerine çok farklı alanlarda el sanatları kursları açtıklarını ifade etti ve çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.
Konuşmanın ardından yıl sonu sergisi kurdele kesiminin ardından ziyarete açıldı. Milas Kaymakamı Eren Arslan ve protokol üyeleri tek tek stantları gezerek ürünler hakkında usta öğreticilerden ve kursiyerlerden bilgi aldılar. Sergide yer alan el işi ürünlerin takdire değer olduğunu belirten Kaymakam Arslan, ürünlerin satışa sunulmasıyla da aile bütçesine katkı sağlayan kursiyerleri ve sergide emeği geçen herkesi tebrik etti.
Ahşap, çini, kumaş, rölyef, deri çanta ve aksesuarlar gibi pek çok ürünün yer aldığı sergi, 16 Mayıs tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin