A+ A A-

 

Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında emniyet kemeri takan sürücülere karanfil dağıttı, minik öğrencilere trafik eğitimi verdi.

140518minikogrenci.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında trafik bilincini artırmak amacıyla bir dizi etkinlik düzenledi. Öncelikle dönel kavşakta sürücüleri durduran Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görevli polis memurları, sürücülerin ve trafiktekilerin can güvenliği için kurallara uyulmasını istedi. Polis ekipleri, uygulamada emniyet kemeri takan sürücülere karanfil vererek tebrik ettiler.
Trafik polisi Hüseyin Aydın, etkinlikler kapsamında ilçedeki anasınıfı öğrencilerine trafik eğitimi verdi. Öğrencilerin trafikte dikkat etmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirildiği trafik eğitiminde renkli görüntüler yaşandı. Kendisini pür dikkat dinleyen öğrencilere önemli uyarılarda bulunan Aydın, “Emniyet kemeri hayati önem taşıyor. Çünkü olası bir kazada sizi ilk koruyacak olan şey emniyet kemeridir. Sizler küçük olduğunuz için emniyet kemerli bebek koltuğu almalısınız. Eğer bebek koltuğunuz yok ise bir minderin üzerine oturarak büyük kemer kullanın. Ayrıca annelerinize ve babalarınızı da kurallara uymalarını söyleyin.” dedi.
Sunumun ardından trafik konulu bir çizgi film izleyen minik öğrencilere ayrıca trafik kurallarını içeren broşürler dağıtıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin