A+ A A-

 

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Engeliler Haftası kapsamında ilçedeki özel bireylerle doğa yürüyüşü gerçekleştirdiler. 25 özel öğrencinin katıldığı yürüyüşte, “Aramızda engel yok!” mesajı verildi.

120518d_57fe1.jpg
Haber: Mustafa Emre
Kısa süre önce Latmos Dağcılık ve Doğa Şenliği’nin 2.’sini başarıyla tamamlayan Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri, hız kesmeden anlamlı etkinliklere devam ediyor. MİDOSK üyeleri, Engelliler Haftası kapsamında Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ndeki 25 özel bireyle, 13 öğretmenle ve 2 veliyle birlikte ilçeye bağlı Menteş Mahallesi’ndeki rotada yürüdüler.
MİDOSK’un rehberliğinde, halk arasında ‘Arap Yutan’ olarak bilinen noktaya kadar dereden geçen, bayırları tırmanan özel bireyler, “Aramızda engel yok!” mesajı verdiler.
Doğa yürüyüşünden büyük bir keyif aldıklarını ifade eden MİDOSK üyeleri, engelli bireylerin sosyalleşmesi ve topluma kazandırılmaları için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirttiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin