A+ A A-

 

Milas Ziraat Odası Başkanlığı, çiftçilerin alın teriyle kazandırılan yeni hizmet binasının açılışını bugün saat 10.00’da gerçekleştirecek. Açılış etkinliğinde tarımsal kurumlarla birlikte 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü de kutlanacak.

120518ziraat_b968b.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milas Ziraat Odası Başkanlığı, Suçum Mevkii’nde yapımına 5 yıl önce başlanan ve arsa bedeli dahil yaklaşık 1 milyon 500 bin liraya mal olan yeni oda binasını törenle hizmete açacak.
Milaslı çiftçiler için büyük anlam ifade eden yeni hizmet binasının açılışı, 14 Mayıs Pazartesi günü yani bugün saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Açılışta ayrıca tarımsal kurumlarla birlikte, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlamaları da yapılacak.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayacak olan açılış töreni; Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşması, protokol konuşmaları, fahri üyelik beratları ve plaket takdimi, MİFAD Folklor ekibinin gösterisi, kurdele kesimi, Gazeteci Volkan Yıldız’ın tarım temalı fotoğraf sergisinin gezilmesi, yemek ve lokma ikramı, çekilişle hediyelerin dağıtılmasıyla tamamlanacak.
Milas halkını ve çiftçileri yeni hizmet binası açılış törenine ve 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlamalarına davet eden Milas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atıcı, Milaslı oda üyesi çiftçilerin alın teriyle ödedikleri aidatların değerlendirilmesiyle kazandırılan yeni hizmet binasını, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde hizmete açacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin