A+ A A-

 

İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Nazmi Doğru, TOBB Deniz Ticaret Odaları Konsey üyeliğine, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon da TOBB Ticaret Odaları Konsey üyeliğine seçildi.

160518tobb_5ee0f.jpg
Haber Merkezi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 74. Genel Kurulu, Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurul’da M. Rifat Hisarcıklıoğlu bir kez daha TOBB Başkanı seçilirken; Muğla’dan iki isim önemli görevlere seçildi.
Milaslı işadamı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Nazmi Doğru, TOBB’un en önemli organlarından biri olan Deniz Ticaret Odaları Konseyi üyeliğine seçildi.
Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise Ticaret Odaları Konsey Üyeliğine seçildi.
Doğru ve Kocadon, önemli kararların alındığı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Konseyi’nde Muğla’yı temsil edecekler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin