A+ A A-

“İYİ Parti’den kopmalar hızlanacak”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milas İlçe Teşkilatında, İYİ Parti ile diğer bazı partilerden MHP’ye katılanlara rozet takan Mehmet Korkmaz “İYİ Parti sallanmaya başladı” dedi.

11092019mhpyenikatilimlar_42a1a.jpg

“Aşırı sağ Avrupa’yı kuşattı”

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Eğitim Bir-Sen Muğla Şubesi'nin Genişletilmiş İl Divan Toplantısında konuşan AK Parti sözcüsü Ömer Çelik, aşırı sağcılık, İslam düşmanlığı, Türkiye düşmanlığı, mülteci düşmanlığı ve ırkçılığın Avrupa’da temsil edilmeye çalışılan demokratik değerler içn en büyük tehdit olduğunu söyledi.

160319omercelik_18e16.jpg

“Kanımız canımız pahasına olsa bile…”

CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, istimlak çalışmaları yürütülen Çamköy ve Ekizköy mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Özcan, “CHP olarak mücadelenizde yanınızdayız. Konuyu TBMM’ye taşıyacağım.” dedi.

12092019vekilozcan.jpg

Hıdır: “Su yüzde 50 ucuzlayacak”

AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Köyceğiz 'de seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

130319sucuzlama_301f6.jpg

Başkan Mete seçimi değerlendirdi

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, yerel seçim sonrası AK Parti İl Başkanlığında seçim değerlendirmesi yaptı.

020419kademmete_ca9e7.jpg

Başkan Gürün’den Muğla için önemli açıklamalar

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, büyükşehirin ikinci hizmet dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Gürün altyapı, turizm, imar, üretim, kıyı temizliği, katı atık depolama tesisi çalışmaları hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

090319osmangurun_28c50.jpg

Mehmet Nil Hıdır’dan teşekkür mesajı

Cumhur İttifakı'nın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır, 31 Mart seçimleri sonrası Muğla halkına teşekkür etti.

020419hidiraciklama_78fee.jpg

“Tren kaçtı, çirkinleşmeyin!”

Bodrum ziyaretlerinde yoğun ilgiyle karşılaşan Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı ve Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, temaslarını değerlendirerek kendisine yönelik algı operasyonları hakkında açıklamalarda bulundu. “Çirkinleşmeyin!” diyen Başkan Saatcı, vatandaşlardan düzmece anket oyunlarına tenezzül etmemelerini isterken, seçildikten sonra hiçbir partiye geçmeyeceğinin tekrar altını çizdi.

060319behcetsaatci_c4d30.jpg

“Osman Abi’nin torun sevme zamanı gelmiş”

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Dr.Mehmet Nil Hıdır, Menteşe 'de bir günde 12 yaptığı mahalle mahalle ziyaretinde “Osman Abi’nin torun sevme zamanı gelmiş.” dedi.

270319nilhidir.jpg

CHP’nin Kocadon itirazı kabul edilmedi

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Kocadon’un adaylığının düşmesi için Muğla İl Seçim Kurulu başvuran Cumhuriyet Halk Partisi’nin itirazı kabul edilmedi.

270219kocadon_b757e.jpg

Başkan Saatcı, CHP seçim bürosunu ziyaret etti

Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, Menteşe’de, Menteşe Belediye Başkanı CHP’li Bahattin Gümüş’ün seçim bürosunu ziyaret etti.

270219saatcichpsecimburo.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin