A+ A A-

MHP yerel seçim çalışmalarına başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanlığı yönetimi, Sinan Yılmaz’ın istifa etmesinin ardından göreve başlayan Emin Nazmi Ünlüsoy başkanlığında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Ferat Yüksel, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve AK Parti yönetimini sert sözlerle eleştirdi.

191118yuksel_40c03.jpg

“Milas’a doğalgaz getirilmeli”

CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla’nın taleplerini gündeme getirdi. CHP’li Girgin, TBMM Plan ve Bütçe komisyonunda gerçekleşen Ticaret Bakanlığı Bütçe görüşmelerinde; Milas’ta OSB’nin kurulmasıyla birlikte doğalgazın ilçeye gelmesinin söz konusu olduğunu gündeme getirdi.

131118dogalgaz.jpg

Yüksek elektrik maliyetleri üreticinin belini büktü!

İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, üretim yaptıkları halde üretici kategorisinde değerlendirilmeyen, sanayi sicil belgesi alamayan ve elektrik maliyetleri nedeniyle zor günler geçiren toprak havuz balıkçılığı yetiştiricilerini gündeme taşıdı.

171118yuksekmaliyet_fd793.jpg

Kimler aday oldu?

CHP’de Muğla genelinde 46 Belediye Başkanı, 334 Meclis Üyesi başvurusu yapıldı.

241018aday_11961.jpg

Milletvekili Özcan Türkiye’yi AP’de temsil edecek

TBMM Milli Eğitim, Gençlik Kültür ve Spor Komisyonu Üyesi CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, ‘Avrupa Kültürel Mirası’ başlıklı toplantı için Avrupa Parlamentosu’na gidecek. Toplantı 19-20 Kasım tarihlerinde Brüksel’de gerçekleşecek.

16112018apmanset_609ff.jpg

“Barış Saylak’ı AK Parti’ye CHP gönderdi”

Muğla’da yerel seçimler öncesinde siyasi partilerde aday belirleme sürecinde yaşanan gelişmeleri köşesine taşıyan Kent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gazeteci-Yazar Nejat Altınsoy, AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusu yapan Barış Saylak’ın Ak Parti’ye geçiş nedenin CHP’deki travma süreciyle ilişkili olduğunu belirtti.

151118barissaylak_c4fc0.jpg

İlgin Göktepe, vekaleten CHP Milas İlçe Başkanı oldu

CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, yerel seçimlerde CHP’den Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olmak için CHP İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti. Bu kararın ardından toplanan CHP İlçe Yönetimi, CHP İlçe Örgütlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı İlgin Göktepe'yi vekaleten CHP İlçe Başkanlığı görevine getirdi.

131018vekalet.jpg

“Belediyeyi yönetemiyorsunuz!”

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve AK Partili Belediye Meclis Üyeleri, düzenledikleri basın açıklamasında Milas Belediyesi’nin ekonomik çıkmaza girdiğini, belediye çalışanlarının zor durumda olduğuna hatırlattılar ve Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat’a, “Belediyeyi yönetemiyorsunuz!” diyerek bir dizi eleştirilerde bulundular.

031018belediye.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin