A+ A A-

AK Parti’de gündem 2019 seçimleri…

Yeni yılın ilk danışma kurulu toplantısını yoğun katılımla gerçekleştiren AK Parti Milas İlçe Başkanlığının gündeminde 2019’daki yerel ve genel seçimler yer aldı.

24012018akpartimanset_e04a6.gif

“Çocuklar istismardan korunmalı!”

Çocuklara yönelik istismar olaylarını sert bir dille eleştiren CHP Milas Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, çocukların güvende olmadığını belirterek biran önce gereken tedbirlerin alınması gerektiğine vurgu yaptı.

200218cocukistismar.jpg

Öztürk’le muhtarlar bir araya geldi

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ve Menteşe'deki mahalle muhtarları buluştu. Vekil Öztürk ve muhtarlar, Yerel Yönetimler Yasası tasarısı ile ilgili Menteşe Öğretmenevi’nde istişare toplantısı yaptı.

240118ozturk.jpg

AK Parti’de İl Başkanı Mete oldu

Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı AK Parti Muğla İl Kongresinde atama ile gelen mevcut İl Başkanı Kadem Mete, girdiği ilk seçimden 345 oyla il başkanı seçildi. Rakibi Ozan Balcı 152 oyda kaldı.

10218akparti_6cbae.jpg

Bayrağı Kadir Bingöl devraldı

Milas AK Parti Gençlik Kolları, 5. Olağan Genel Kurulunu tamamladı. Tek aday ile yapılan genel kurulda Kadir Bingöl, gençlik kolları başkanı seçildi.

22012018aakparti_304f2.jpg

Başkan Özcan’dan STK vurgusu!

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatı, Milas’taki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile düzenlenen kahvaltıda buluştu. STK temsilcilerine seslenen CHP İlçe Başkanı Suat Özcan, “Ülkemizde 800 civarındaki kişiye 1 adet sivil toplum kuruluşu düşerken, Avrupa’da bu sayı 40 civarındadır.” dedi.

130218stk.jpg

Ülkü Ocakları kurultayda buluştu

Milas Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanlığı, Türk gençliğinin sorunlarının çözümü ve madde bağımlılığının önlenmesi amacıyla 7 Ocak’ta “1. Türk Gençlik Kurultayı” düzenledi.

090117ulkuocak.jpg

İYİ Parti’de kongre heyecanı

İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı 1. Olağan Genel Kurulu’nu düzenledi. Tek liste ile gidilen genel kurulda ilçe başkanlığına Mehmet Çayırlı seçildi.

06022018iyipartimanset_79046.jpg

CHP’lilerden Aldan’a tam destek

CHP Muğla İl Başkanı, CHP İlçe Başkanları ve CHP’li Milletvekilleri bir basın açıklaması yaparak, CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan’ın yanında ve arkasında olduklarını, AK Parti ve yandaş medya tarafından yapılmak istenen karalama kampanyasının tutmayacağını söylediler.

050117chpaldan.jpg

Kılıçdaroğlu güven tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi 36. Olağan Kurultayı’nda genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu, bir kez daha güven tazeledi. Ankara’da düzenlenen kurultayda Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, divan başkan yardımcısı olarak görev aldı.

050218kilic_a9d20.jpg

AK Parti'den, Aldan Hakkında Suç Duyurusu

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete ve tüm lçe başkanları, bir radyo kanalındaki konuşmasında 15 Temmuz darbe girişimine karşı sokağa çıkanlara hakaret ettiği iddiasıyla CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan hakkında suç duyurusunda bulundu.

020118omersuha_d277a.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin