A+ A A-

“Muğla halkına yalan söylediler”

CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Türkiye Büyük Milet Meclisi’nde bir basın toplantısı düzenleyerek Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, Muğla’da yaptırdığı Ekolojik Temelli Doğal Sit çalışmasının iptalini istedi.

141017mugla.jpg

“4+4+4 sistemi zarar veriyor”

Atatürk ve Düşünce Derneği’nin oluşturduğu Laik ve Bilimsel Eğitim Platformu (LABEP) , yeni eğitim-öğretim müfredatıyla ilgili açıklama yaptı.

150917sistem.jpg

Vize krizine soru önergesi…

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Çin Halk Cumhuriyeti tarafından Türkiye Cumhuriyeti yurttaşlarına seyahat yasağını ve 2018 Türkiye Turizm Yılını Başbakan Binali Yıldırım tarafından yanıtlaması istemiyle yazılı soru önergesi verdi.

121017kriz.jpg

MHP’de toplu istifa

Milas’ta Milliyetçi Hareket Partili yaklaşık 400 üye, Türk milliyetçiliği çizgisinde devam ederek, Meral Akşener önderliğinde kurulacak olan siyasi oluşuma katkıda bulunmak üzere MHP’den istifa ettiğini duyurdu.

250817mhp_be828.jpg

CHP delege seçimlerini sürdürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı 400 kongre ve 899 önseçim delegesini belirlemek için sandık başına gidiyor.

290917chp_0dbd9.jpg

Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler

CHP Muğla İl Başkanlığının organizasyonuyla, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

260817kilicdaroglu.jpg

Demir, atanamayan doktorları sordu

CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Hiçbir gerekçe gösterilmeksizin aylardır bekletilen tıp fakültesi mezunlarının mağduriyetlerini gündeme taşıdı.

290917demir_5c9e6.jpg

Kamu-Sen’den basın açıklaması

Türkiye Kamu Sendikası Muğla İl Temsilciliği, 22 Ağustos’ta imzalanan toplu sözleşmeler ile ilgili “Toplu Sözleşme Fiyaskosu” adı altında basın açıklaması yayınladı.

250817kamu.jpg

“İstifa sayıları gerçeği yansıtmıyor”

Son dönemde Meral Akşener liderliğinde kurulacak yeni partiye katılmak için partiden istifa eden üye sayısının abartıldığını belirten MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, istifalara ilişkin açıklamalarda bulunmak için Milas’ta basın açıklaması düzenledi.

210917istifa.jpg

Özhaseki’den sit alanları değerlendirmesi

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Muğla’daki sit alanları derecelendirmesi hakkında değerlendirmede bulundu. Bakan Özhaseki, sit alanları hakkında yapılan çalışmaların tamamlanmasının ardından Muğlalılarla bir araya geleceğini açıkladı.

290717ozhaseki.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin