A+ A A-

 

AK Parti Genel Merkezi, AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanlığına aday olarak Abdullah Kıbrıslı’yı gösterdi. Öte yandan Bodrum, Köyceğiz ve Ortaca adayları da açıklandı.

09112017baskan_176f7.gif

Haber: Volkan Yıldız
AK Parti Milas İlçe Başkanlığında ilçe kongresi öncesi, başkan adayının belirlenmesi için temayül yoklaması gerçekleştirilmişti. Temayülden başkan adayı olarak çıkan isimlerle görüşen AK Parti Genel Merkezi, AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanlığına aday olarak Abdullah Kıbrıslı’yı gösterdi.
Geçtiğimiz eylül ayında, Milas’ta eski AK Parti İzmir Milletvekili ve Muğla İl Koordinatörü Ali Aşlık, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, il yönetimi ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen temayül yoklamasında, teşkilat üyelerine ‘İlçe Başkanlığı için kimi görmek istedikleri’ sorusu soruldu.
AK Parti ilçe yönetimi, belediye meclisi üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve mahalle başkanlarından oluşan üyeler, ilçe başkanlığı için aday olan isimlerden; Fahri Acar, Pamir Barut, Mustafa Turhan, İsmail Baykal, Abdülmuttalip Akgül, Servet Uzuncan, Hasret Kaya ve Mustafa Gür için oy kullandı. Temayül yoklamasında en çok oy alan 3 ilçe başkanı adayı, geçtiğimiz ekim ayı içerisinde AK Parti Genel Merkezi’ne giderek görüşme yaptılar. Görüşmeler neticesinde AK Parti Genel Merkezi’nin başkan adayı olarak Abdullah Kıbrıslı’yı gösterdiği öğrenildi.
BODRUM, ORTACA, KÖYCEĞİZ DE AÇIKLANDI
Öte yandan AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı adaylığına Ömer Özmen, Köyceğiz İlçe Başkanlığı adaylığına Şahan Şahan, Ortaca İlçe Başkanlığı adaylığına ise Hakan Fevzi İlhan’ın gösterildiği açıklandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin