A+ A A-

 

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, kongre takvimine göre ilçe kongrelerine yönelik basın toplantısı düzenledi. Buna göre, AK Parti Milas ilçe kongresi 10 Aralık Pazar günü yapılacak.

141117kongre_321d0.jpg
Haber: Volkan Yıldız
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, kongre takvimine göre ilçe kongrelerine yönelik basın toplantısı gerçekleştirdi.
Dalaman, Kavaklıdere, Seydikemer, Yatağan ve Marmaris ilçelerinde mevcut ilçe başkanları ile devam kararı alınarak kongrelerin gerçekleştirildiğini hatırlatan Mete, geriye kalan sekiz ilçenin üçünde mevcut ilçe başkanları ile devam edileceğini açıkladı. Mete; “Bu ilçelerimizden Ula’da İsmail Akkaya ile Datça’da Mehmet Cennet ile Fethiye’de de Kadir Sarıhan ile devam edeceğiz. Yani mevcut ilçe başkanlığı görevini yürütmekte olan arkadaşlarımızla kongrelerimizi gerçekleştireceğiz” dedi. Geri kalan dört ilçede genel merkezde yapılan mülakatlar sonucunda yeni adayların belirlendiğini ifade eden Mete açıklamasına şöyle devam etti: “İlçe Başkan Adaylarımız; Ortaca ilçemizde şu anda il yönetim kurulu üyeliği yapmakta olan Hakan Fevzi İlhan, Köyceğiz’de ilçemizde daha önce ilçe başkanlığımızı yapmış olan Şahan Şahan, Milas ilçemizde il yönetim kurulu üyeliği yapmış arkadaşlarımızdan Abdullah Kıbrıslı ve Bodrum ilçemizde ise hali hazırda ilçe siyasi ve hukuki işler başkanlığı görevini yürütmekte olan Ömer Özmen oldu. Menteşe ilçemiz ile ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacağız.”
“İLÇE KONGRELERİ ARALIK AYI SONUNDA TAMAMLANIYOR”
Açıklamasında kongreler takvimine değinen Başkan Mete, “Aralık ayı içerisinde bütün kongrelerimizi tamamlamış olacağız. 8 Aralıkta Ortaca ve Köyceğiz’de, 9 Aralık Cumartesi günü Ula’da, 10 Aralık Pazar günü Milas ve Bodrum’da, 23 Aralık Cumartesi günü Datça’da, 24 Aralık Pazar günü Fethiye’de ilçelerimizde kongrelerimizi yapacağız. Yine Menteşe ilçemizin kongresi de mutlaka Aralık ayı içerisinde yapılacak. Böylelikle 2017 yılı içerisinde il kongresi hariç bütün kongrelerimizi tamamlamış olacağız” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin