A+ A A-

 

Ak Parti Muğla İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda ilçe başkan adayları tanıtıldı.

211117akparti_a89f8.jpg
Haber: Bülent Akman
İl Başkanı Kadem Mete’nin başkanlığında gerçekleşen toplantıda İlçe Başkan adaylarının yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanlığı görev teslimi de gerçekleştirildi. Toplantıya İl Başkanı Mete, İl yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları, önceki dönem İl kadın Kolları başkanı Armağan Erol ve yeni il kadın kolları başkanı Ümmühan Toksöz katıldı. Toplantı açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Mete şöyle konuştu: “Genel Merkezimizle yaptığımız istişareler sonucu kongresi yapılmayan bütün ilçelerde adaylarımızı belirledik. Fethiye, Datça ve Ula’da mevcut ilçe başkanlarımızla göreve devam ediyoruz. Ortaca ilçemizde halen il yönetim kurulu üyeliğimizi yapan Hakan Fevzi İlhan, Köyceğiz’de daha önce ilçe başkanlığı yapan Şahan Şahan, Bodrum’da bir önceki yönetimde siyasi hukuki işler başkanlığını yürüten Ömer Özmen ve Milas’ta Abdullah Kıbrıslı aday olarak belirlenmiştir.”
“Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal”
Menteşe ilçemizde ise kongre öncesi genel merkezimiz tarafından atamayla, halen il yönetim kurulu üyeliği yapan Tamer Topal Bey başkan olmuştur. Huzurlarınızda yetki belgesini takdim etmek istiyorum. Dedi. İl Başkanı Kadem Mete toplantıda ilçe başkanı olarak atanan Tamer Topal’a yetki belgesini takdim etti. İl Başkanı ilçe kongre tarihlerine ilişkin ise şöyle konuştu: “ Kongrelerimizin tarihlerini de hatırlatmakta fayda var. 8 Aralık Cuma saat 10.00 da Köyceğiz, aynı gün saat 15.00 de Ortaca kongremiz, 9 Aralık saat 11.00 de Menteşe aynı gün saat 15.00 de ise Ula, 10 Aralık Pazar günü saat 11.00 de Milas saat 15.00 de ise Bodrum kongremiz, 23 Aralıkta saat 14.00 de Datça ilçe kongremiz var, 24 Aralık saat 14.00 de Fethiye ilçe kongresiyle birlikte Aralık ayı içerisinde ilçe kongrelerimizi bitirmiş olacağız.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin