A+ A A-

 

İYİ Parti Muğla İl Kurucu Başkanı'nın da aralarında olduğu 5 il başkanı daha belli oldu.

231117il_565b5.jpg
Haber Merkezi
Türkiye genelinde teşkilatlandırmasını sürdüren İYİ Parti'de Muğla Kurucu İl Başkanlığı için İncilay Gezgin Şekerdağ görevlendirildi. İYİ Parti Teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı Koray Aydın, Kurucu 5 İl başkanının belirlendiğini duyurdu. Koray Aydın'ın açıklaması şu şekilde;
"Teşkilatlanma çalışmalarımız kapsamında Antalya, Bartın, Karabük, Konya ve Muğla illerimizin İYİ Parti Kurucu İl Başkanları belirlenmiştir. Bugün görevlendirilen 5 Kurucu İl Başkanımızla birlikte, bugüne kadar görevlendirilen toplam İYİ Parti Kurucu İl Başkanı sayısı 61’e yükselmiştir.
Görevlendirilen Kurucu İl Başkanlarımıza ve teşkilatlarda görev alacak bütün arkadaşlarımıza üstün başarılar diler, ülkemize ve milletimize iyi, güzel ve hayırlı hizmetler yapmalarını nasip etmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.
Görevlendirilen İYİ Parti Kurucu İl Başkanları:
1- Antalya - Nizamettin Sağır
2- Bartın - Mehmet Yolcu
3- Karabük - Dursun Altıparmak
4- Konya - Orhan Tulukçu
5- Muğla – İncilay Gezgin Şekerdağ"
Muğla İl Kurucu Başkanlığı için görevlendirilen İncilay Gezgin Şekerdağ'ın geçtiğimiz yıllarda Türk Sağlık-Sen Muğla Şube Başkanlığı görevinde bulunduğu öğrenildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin