A+ A A-

 

İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Çayırlı; sevgi, saygı, sadakat ve güven değerleri ışığında toplumun her tabakasından isimlerin yer aldığı bir yönetim için çalışmalara başladıklarını belirtti.

111217iyi.jpg
Haber: Abdullah Özel
Resmi olarak İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Çayırlı, düzenlediği basın toplantısıyla çalışmalar hakkında bilgi verdi. İYİ Parti Muğla Kurucu İl Başkanı Gezgin Şekerdağ tarafından gönderilen resmi yazıyla İYİ Parti Milas Başkanlığına atandığını duyuran Mehmet Çayırlı, tüzük çerçevesinde yönetim kurulunun 33 isimden oluştuğunu belirterek, “Yönetim kurulunda yer alacak isimlerin en az yüzde 25’i kadın olacak. Ancak biz İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı olarak kadın sayımızı daha da artırıyoruz. Yönetimimizdeki 33 kişiden 12’i kadınlardan oluşacak. Bu isimler ilçemizde siyasi olarak yıpranmamış isimler ve toplumun her tabakasından isim var. Kısa süre içerisinde yönetimimizi Milas halkına tanıtacağız.” diye konuştu.
Sevgi, saygı, sadakat ve güven gibi değerlerin İYİ Parti için büyük anlam ifade ettiğine dikkat çeken Çayırlı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in belirttiği gibi partinin tüm Türkiye’ye hitap edeceğini, Milas’ta da bu anlayışta çalışacaklarını söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin