A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Gençlik Kolları’nın olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. CHP Milas Gençlik Kolları Başkanlığına Göksel Billur seçildi.

121217billur.jpg
Haber: Mustafa Emre
Cumhuriyet Halk Partisi Milas Gençlik Kolları’nın olağan genel kurul toplantısı geçtiğimiz pazar günü saat 14.00’te Aşkıdil Akarca Sahnesi’nde düzenlendi.
Gençlik kolları başkanlığı ve gençlik kolları yönetimi seçimi tek liste halinde gerçekleştirildi. Genel kurulda öncelikle divan seçimi yapıldı ve divan üyeliğine; Hüseyin Çöllüoğlu, Murat Taymaz ve Nurten Burçin Aslan seçildi.
Genel kurulda yönetim kurulu faaliyet raporunun ibrası yapıldı. Daha sonra faaliyet raporu oylandı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, CHP İlçe Başkanı Suat Özcan, CHP Muğla Gençlik Kolları Başkanı Erkan Yakar ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşen genel kurul, mevcut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Akansu Özgül’ün konuşmasıyla başladı. Yeni dönemde görev alacak olan yönetimin belirlenmesi için toplandıklarını ifade eden Özgül, yeni yönetimin CHP’yi daha ileriye taşımak için göreve geleceklerinden asla şüphe duymadığını söyledi.
Toplantı da konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat ve CHP İlçe Başkanı Suat Özcan da gençlerin önünü açmanın önemli olduğuna dikkat çeken birer konuşma yaptıktan sonra yeni seçilecek olan yönetime başarılar dilediler.
İlçe Gençlik Kolları Başkan Adayı Göksel Billur, birlik ve beraberlik mesajları içeren konuşmasında yönetimiyle gerçekleştirmek istediği projelerinden bahsetti. Konuşmanın ardından genel kurul seçimlerin gerçekleşmesiyle sona erdi. Tek liste halinde yapılan seçimler sonucunda CHP Milas İlçe Gençlik Kolları’nın yeni yönetimi Göksel Billur’un başkanlığında şu isimlerden oluştu: Ali Aytak, Sabahattin Alır, Cenk Şimşek, İrfan Üner, İzzetcan Çoban, Bahadır Oluk, Sergen Kökçü, Hasan Çalışkan, Hilmican Tunca, Ali Mil, Nevin Taflan Ören, Derya Tuğba Karadeniz, Tülay Altıok Demirtaş, Hatice Yaşoğlu ve Cem Pırnaz.
Öte yandan Bekir Perçin ise kongre sırasında CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanlığına Adaylığını açıkladı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin