A+ A A-

 

AK Parti İlçe Başkanı Fahri Acar, parti binasında ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı. Toplantını gündemindeyse, partinin Milas’taki seçim başarısını arttırmak için yapılacak çalışmalar vardı.

221217yonetim_c81a6.jpg
Haber: Abdullah Özel
10 Aralık 2017 Pazar günü 6’ncı Olağan Kongre’sini gerçekleştiren ve yapılan seçim sonucunda Fahri Acar başkanlığında oluşan yeni AK Parti Milas ilçe yönetimi, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kongrede ilçe başkanı seçilen Fahri Acar başkanlığında gerçekleşen ilk toplantının, tanışma toplantısı olduğu, önümüzdeki süreçte nelerin planlanacağı konuşulurken, toplantıya İlçe Kadın Kolları Başkanı Necla Vatansever ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Güçlü de katıldı.
Başkan Acar, “Parti Genel Merkezimizin öngördüğü takvim doğrultusunda, 10 Aralık 2017 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Genel Kurulumuza katılarak bizleri onurlandıran; Genel Başkan Yardımcımız, Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan’a, Muğla İl Başkanımız Sayın Kadem Mete’ye, Muğla Milletvekilimiz Sayın Nihat Öztürk’e, Muğla Milletvekilimiz Hasan Özyer’e, Kavaklıdere Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Demir’e, Komşu ilçelerin teşkilat başkanları ve yöneticilerine, Milas Ziraat Odası Başkanımız Sayın İsmail Atıcı’ya, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Celal Devrim’e, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanımız Sayın Nurol Paskal’a, Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Sayın Mehmet Çoban ve tüm mahalle muhtarlarımıza, Milas Muharip Gaziler Derneği Başkanı Sayın Mehmet Sarban ve saygıdeğer gazilerimize, Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sayın Nihat Abbak ve arkadaşlarına, Milas Fenerbahçeli Taraftarlar Grubu Sözcüsü Sayın Hasan Tuzla ve arkadaşlarına, İlçemizdeki siyasi partilerin temsilcilerine, Geçmiş dönemlerde ilçe başkanlığı veya yönetim kurulu üyeliği yapmış değerli büyüklerimize, Kongre üyelerimize, Partimize gönül vermiş tüm üyelerimize ve bizlere her zaman destek veren, yanımızda olan çok değerli Milas halkına, yazılı ve görsel medyamızın kıymetli temsilcilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diyerek konuşmasına başladı.
Başkan Acar, “Kongre geride kaldı. Yönetim kademeleri, parti tabanı, il teşkilatımız, milletvekillerimiz ve genel merkezimizle birlikte bu aziz millete en iyi şekilde nasıl hizmet edebiliriz diyerek, çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürüteceğiz. İlçe teşkilatı olarak hızlı bir şekilde hareket edecek ve bir an önce tüm mahallelerimizde halkımızla kucaklaşacak, onların sıkıntılarını dinleyecek, istek ve taleplerini alarak, yerelde bizlerin çözebileceklerini burada, bizim çözemediklerimizi ise il başkanlığımız aracılığıyla milletvekillerimize, dolayısıyla genel merkeze ve meclise taşıyacağız. Başkalarının, diğer siyasi partilerin ne yaptığıyla değil, kendi yaptıklarımız ve yapacaklarımızla ilgileneceğiz. Siyasetteki nezaket üslubunu elden bırakmadan, ilçemizdeki tüm kurum-kuruluş, oda ve derneklerle birlikte hareket ederek, ilçemize bir an önce ihtiyaç duyulan hizmetlerin gelmesini sağlayacağız. Bu noktada ilçemizdeki tüm basın kuruluşlarından, basın kuruluşlarının temsilcilerinden yapacakları yorum ve eleştirilerle bizlere yol göstermelerini istiyoruz. Çünkü hepimizin ortak gayesi Milas’tır. Bu kentin daha güzel ve yaşanabilir bir yer olması için hepimizi üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Önümüzdeki günlerde kamuoyuna, basın aracılığıyla çalışmalarımızı aktaracağız” diyerek yeni yönetimin; şeffaf, üretken, çözüm odaklı bir anlayışla hareket edeceğini söyledi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin