A+ A A-

 

AK Partili Belediye Meclis Üyesi Levent Akyer, 24 Haziran seçimlerinde milletvekilliği aday adaylığı için meclis üyeliği görevinden istifa etti.

250418akyer_8c567.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Milletvekilliği aday adaylığı için belediye meclis üyeliği görevinden istifa eden Mehmet İnpınar’ın ardından, Levent Akyer de belediye meclis üyeliğinden istifa etti.
Milas Belediye Başkanlığına gelen Akyer, “2014 yılından beri yürütmekte olduğum Milas Belediye Meclis Üyeliği görevimden, 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerde milletvekili aday adayı olacağım için istifa ediyorum. Bu zamana kadar güzel çalışmalara imza attık ve Milas için meclis üyeliği görevimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Hayırlısıyla bundan sonra da halkımıza hizmet için çalışacağım.” diyerek istifa dilekçesini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a sundu.
Dilekçeyi kabul eden Başkan Tokat, milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Akyer’e seçimlerde başarılar diledi.
Öte yandan Akyer’in istifasıyla boşalan meclis üyeliği görevini, ilerleyen günlerde İhsan Akarsu’nun yapması bekleniyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin