A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, AK Parti’nin en güçlü olduğu iller arasında yer alan ve 300’ü aşkın milletvekili aday adayının başvuru yaptığı Konya’da yapılacak olan milletvekili aday adayı temayül yoklamasında görevlendirildi.

04052018akpartimanset_1dd87.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Muğla’da başarılı çalışmalara imza atan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, Türkiye’nin coğrafi olarak en büyük ili olan Konya’da bugün yapılacak milletvekili aday adayı temayül yoklamasında görevlendirildi.
AK Parti’de 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili adaylarının belirleme sürecinde, bugün illerde temayül yoklamaları gerçekleştirilecek.
KONYA’DA 300 ADAY ADAYI BAŞVURUSU
Ak Parti’nin oy oranı olarak ve milletvekilliği çıkarmada en güçlü illerden olan Konya’da aday adayı rekoru kırıldı. Konya’da temayül yoklamasına 300’ü aşkın milletvekili adayının başvuru yaptığı öğrenildi.
Muğla AK Parti’de ise milletvekili aday adayı sayısı 13’ü kadın toplam 53 kişiden oluştu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin