A+ A A-

 

AK Parti’nin en güçlü olduğu iller arasında yer alan ve 300’ü aşkın milletvekili aday adayının başvuru yaptığı Konya’da düzenlenen milletvekili aday adayı temayül yoklamasında görev alan AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, temayül yoklamalarında tam bir demokrasi şenliği yaşandığını söyledi.

05052018demokrasimanset_64819.jpg
Haber: Mustafa Emre

AK Parti’de 24 Haziran seçimleri öncesinde milletvekili adaylarının belirleme sürecinde geçtiğimiz cumartesi günü illerde temayül yoklamaları gerçekleştiriliyor.
AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk de Türkiye’nin coğrafi olarak en büyük ili olan Konya’da yapılan milletvekili aday adayı temayül yoklamasında görev aldı.
Ak Parti’nin oy oranı olarak ve milletvekilliği çıkarmada en güçlü illerden olan Konya’da aday adayı rekoru kırıldı. Konya’da temayül yoklamasına 300’ü aşkın milletvekili adayının başvuru yaptığı öğrenildi. Öte yandan Muğla AK Parti’de ise milletvekili aday adayı sayısı 13’ü kadın toplam 53 kişiden oluştu.
Temayül yoklamalarında tam bir demokrasi havası yaşandığını ifade eden Milletvekili Öztürk, “Rabbim tüm illerimizde yapılan temayül yoklamalarını partimiz açısından hayırlara vesile kılsın. Temayül yoklamaları kendi ilim Muğla’mızda olduğu gibi görevli olduğum Konya ilinde de tam bir demokrasi şenliği içerisinde devam ediyor. Rabbim sonuçları partimizin başarısına vesile kılsın, bizleri mahcup etmesin…” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin