A+ A A-

 

İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin, kısa zamanda İYİ Parti teşkilatlarının ve gittiği her yerde Muğlalıların gözdesi oldu. Büyük bir ilgi ile karşılanan Milletvekili Aday Adayı Metin, “Çağdaş, aydın, vatansever ve cumhuriyetçi Muğlalı hemşehrilerimin ‘gülen yüzü’ olacağım” diyerek, kendisine gösterilen sevgi seline yanıt vermeye çalışıyor.

150518metin_b0929.jpg
Haber: Abdullah Özel
24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde 27’nci dönem milletvekilliği için İYİ Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Sibel Metin, kısa zamanda adından en fazla söz ettiren adaylardan biri oldu. Yaptığı çalışmalar, topluma verdiği mesajlarla öne çıkan Aday Adayı Metin, kendi tanıtımından daha çok İYİ Parti’nin vizyonu ve misyonunu anlatarak, vatandaşın İYİ Parti’ye bakış açısını değiştirmeye çalışıyor.
“Benim vekil olmam, milletimin aydınlık yarınlara kavuşmasından daha önemli değildir” diyerek, vatandaşın sempatisini kazanan Sibel Metin, bu bakış açısıyla kısa zamanda kendisini topluma sevdirmeyi başardı.
İLÇE TEŞKİLATLARINDAN METİN’E ÖZEL İLGİ…
24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerine İYİ Parti’den Muğla Milletvekili Aday Adayı olan Sibel Metin, ‘Sakar’ın altı olarak adlandırılan; Fethiye, Dalaman ve Köyceğiz ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.
Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, Dalaman İlçe Başkanı Bayram Altın ve Köyceğiz İlçe Başkanı Zekeriya Erek’i ziyaret eden İYİ Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Sibel Metin, bir yandan kendi çalışmalarını anlatırken, diğer yandan da ziyaret ettiği ilçe teşkilatlarının çalışmaları hakkında bilgi aldı.
24 Haziran’da yapılacak seçimlerin, ‘alelade’ (sıradan) bir seçim olmadığına dikkat çeken Sibel Metin; “Böyle bir durumda sen-ben kavgası, birtakım siyasi iç çekişmelere ayıracak zamanımız yok. Genel merkezimiz Muğla için hangi adayımızı uygun görürse, tüm teşkilatlar ve partiye gönül veren yurttaşlarımız el ele vererek adaylarımız için gece-gündüz demeden çalışmalıyız. Ülkemizin ve milletimizin geleceği, hiç birimizin geleceğinden daha önemsiz değildir. Bu anlamda bugün aday adayı olan biri olarak Muğla’mızın tüm teşkilatlarına aynı yaklaşım, aynı samimiyet ve aynı bakış açısıyla yaklaşıyor, bütünüyle teşkilatlarımızın emrinde olduğumu belirtmek istiyorum.
Kimseyi, ayrıştırmaya, ötelemeye niyetimizin olmadığını, kaybedecek bir tek insanımıza dahi tahammülümüzün olmadığını bilmemiz ve ona göre davranmamız gerektiğini hepimiz bilmeliyiz. Yaptığımız/yapacağımız çalışma ‘oy avcılığından’ öte vatandaşımızın derdine derman olacak bir siyasi çalışma olmalıdır. Önce vatandaşımızı dinlemeli, sorunlarını-dertlerini-arzu ve isteklerini almalı, İYİ parti’nin iktidarında neleri yapacağımızı anlatmalıyız. Boş vaatlerle siyaset yapmadığımızı her Muğlalı hemşehrimize hissettirmeliyiz.
Kimseyi karalayarak, kötüleyerek değil, aydınlık bir Türkiye’nin geleceğini nasıl şekillendireceğimizi vatandaşımıza doğru bir şekilde anlatmalıyız. Sonrasını ise önce Allah’a ve Muğlalı hemşehrilerimize bırakmalıyız” diyerek, aday adaylığı ve listeye girmesi halinde adaylığı sırasında neler yapacağını anlattı.
Aday Adayı Sibel Metin’in düşüncelerinden dolayı tebrik eden İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, Dalaman İlçe Başkanı Bayram Altın ve Köyceğiz İlçe Başkanı Zekeriya Erek ise, birlikte başarılamayacak hiçbir zorluğun olmadığını, Muğlalılar olarak bu ülkeyi ve bu büyük milleti karşılıksız sevdiklerini söyleyerek; “24 Haziran’da İYİ Parti güneşi Muğla’dan doğacaktır” diyerek, aday adayı Metin’e başarılar dilediler.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin