A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törenle, yeni üyelere rozetleri takıldı.

141118chprozet.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Cumhuriyet Halk Partisi’ne yeni katılan üyeler için CHP Milas İlçe Başkanlığı’nda tören düzenlendi. Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar, Faik Karagöz, Eski CHP Bodrum Başkanı Kerim Cangır, CHP ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerin yoğun katılımıyla düzenlenen rozet takma törende konuşan CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, yeni üye katılımlarının önemine dikkat çeken bir konuşma yaptı.
“Bugün aramıza 5 yeni üyemiz katılıyor. Böyle bir zamanda yeni üye katılımları bizler için son derece önemli. Atatürk’ün emanet ettiği iki şey var; Türkiye Cumhuriyeti ve Cumhuriyet Halk Partisi… Biz Cumhuriyet Halk Partililer olarak kanımızın son damlasına kadar hem partimizi hem de Türkiye Cumhuriyeti’ni korumaya ant içtik.” diyerek açıklamalarda bulunan Başkan Göktepe, yeni üyelere “Partimize hoş geldiniz” dedi.
Konuşmanın ardından Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar, Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe ve Eski CHP Bodrum İlçe Başkanı Kerim Cangır tarafından, CHP’ye yeni katılan; Durcan Yüksel, Erol Özer, Perihan Özer, Mine Yargı Özer ve Fuat Turan’a parti rozetleri takdim edildi.
Rozet töreninde konuşan yeni üyeler, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldıkları için büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade ederek CHP’yi başarılı kılmak adına her şartta çalışacaklarını ifade ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin