A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı, her hafta salı günü düzenlediği haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda partiye yeni katılan iki kişi için rozet takma töreni düzenlendi.

211118chp.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı, salı günleri düzenlediği haftalık halk toplantısını parti üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi. Toplantıda partiye yeni katılan iki üye için rozet takma töreni düzenlendi. Toplantıya Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal konuk olarak katıldı.
Partiye yeni katılan Meşelik Mahallesi doğumlu Milaslı mimar Özgür Şimşek ve Kızılcayıkık Mahallesi’nden çiftçi Hüseyin Kaya’ya rozetlerini Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ile geçtiğimiz hafta partiye üye olan Fuat Turan taktı.
Rozet takma töreninin ardından parti üyeleriyle karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin