A+ A A-

 

23. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili ve AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Muğlalıların hizmetinde olduğunu ifade eden Hıdır, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Saylak ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

120119muglahizmet_f7d2e.jpg
Haber: Mustafa Emre

23. Dönem AK Parti Muğla Milletvekili ve AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Milas İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimleri, Mahalle Başkanları, Delegeler, kurucular ve teşkilat mensupları tarafından karşılanan Hıdır, “31 Mart'ta inşallah el ele, gönül gönüle Muğlamızın hizmetinde olacağız. Ben bu seçimlerde Milas'ta Barış Saylak ile birlikte olmaktan çok mutluyum. Kendileri siyasi tecrübesini Milas için kullanmak üzere AK Parti'ye geldiler, AK Parti'den aday oldular. Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühünü aldılar. İnşallah bu teveccüh, belediyeye AK Parti bayrağını daha doğrusu iktidar bayrağını dikmekle sonuçlanacaktır.” dedi.
SAYLAK, 5 MEGA PROJEYLE GELİYOR
AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Muğla’nın ve Milas’ın AK Belediyecilikle tanışması yolunda büyük adımlar atıldığını ifade ederek şunları kaydetti: “Siyasetçiler, bir dahaki seçimi düşünür; devlet adamları, geleceği düşünür. 5 gündür ilçe başkanı ile Ankara'dayız. 5 günde Ankara'nın kışında, karında, kıyametinde çalmadık bakan, genel müdür kapısı bırakmadık. Neden, Çünkü 1 Nisan 2019 ile 1 Nisan 2024 yılları arasında yapacağımız işlerin altyapılarını oluşturduk. Her zaman söylediğim gibi, biz bu seçimi alacağız. Buna inanmayan varsa buradan çıkıp gidebilir. Bu bir dava işidir, inanç işidir. Ben Sayın Cumhurbaşkanına bir söz verdim. 'Benim 5 tane mega projem var. Bunlara destek verecek misiniz?’ diye. Döndü ve dedi ki, 'ne gerekiyorsa yapacaksınız’ dedi kurmaylarına. Ben de dedim ki, “1 Nisan'da Milas'ın anahtarını buraya getireceğim.”
Ziyaret programı; teşkilat içi tanışma, 31 Mart seçimleri üzerine istişare ve AK Parti’nin 16 yıl boyunca Muğla’ya ve ülkeye yaptığı hizmetlerin konuşulmasıyla tamamlandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin