A+ A A-

 

AK Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Dr. Mehmet Nil Hıdır, Muğla Adliyesi’ne gelerek resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

200219nilhidir_09314.jpg
Haber: Bülent Akman

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nil Hıdır Muğla Adliyesine gelerek resmi adaylık başvurusunu yaptı.
31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimlerde Ak Parti’den Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Dr. Mehmet Nil Hıdır Muğla Adliyesi’ne gelerek resmi başvurunu yaptı. Başvuruda Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hıdır’a Ak Parti İl Başkanı Kadem Mete, Menteşe İlçe Başkanı Tamer Topal, Menteşe Belediye Başkan Adayı Gültekin Akça ve partililer eşlik etti.
Adaylık başvurusu ardından Muğla Adliyesi önünde açıklama yapan Ak Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Nil Hıdır, “Resmi adaylık başvurumuzu gerçekleştirdik. Muğlamıza hayırlı olmasını diliyorum. Hâkime hanım ile görüştük seçimlerin barışçıl ve huzurlu geçebilmesi için tüm önlemlerin alındığını belirttiler. Tekrar hayırlı uğurlu olsun” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin