A+ A A-

 

Fethiye Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Behçet Saatcı, Menteşe’de, Menteşe Belediye Başkanı CHP’li Bahattin Gümüş’ün seçim bürosunu ziyaret etti.

270219saatcichpsecimburo.jpg
Haber Merkezi

Belediye Başkanı Gümüş’e seçim çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Saatcı, “Bağımsız aday olduğumuz için bütün siyasi partilere eşit mesafedeyiz. Ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.” dedi.
Menteşe’de seçim çalışmalarına devam eden Başkan Saatcı, önce Muğla Barosu’nu ziyaret ederek Baro Başkanı Avukat Cumhur Uzun’la görüştü. Samimi ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası açıklama yapılmadı. Menteşe Belediye Başkanı ve Adayı CHP’li Bahattin Gümüş’ün seçim bürosunu da ziyaret eden Başkan Saatcı, partililerle tokalaştı.
Bahattin Gümüş’e çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Saatcı, Gümüş ve partililer ile kısa sohbetin ardından seçim bürosundan ayrıldı.
Bağımsız aday olduğu için tüm siyasi partilere eşit mesafede olduğunu belirten Başkan Saatcı, “Menteşe Belediye Başkanımız Bahattin Gümüş’ü ziyaret edip başarılar diledik. Kedisine seçim çalışmalarında başarılar diliyorum. Muğla genelinde tüm siyasi partilerden adaylarımızın seçim bürolarını mümkün oldukça ziyaret etmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin