A+ A A-

Kan bağışı azaldı

Kış aylarının gelmesiyle birlikte, kan bağışında azalma oldu. Vatandaşların kan bağışında bulunmasını ve kan bağışı konusunda bilinçlendirilmesini sağlamak amacıyla kan bağışı stantları kuran Türk Kızılayı, vatandaşların desteğini bekliyor.

301117kan.jpg

Özel bireylerde cinsellik eğitimi konuşuldu

Yrd. Doç. Dr. Deniz Tekin Ersan, Remzi Ozan Mehmet Kadıoğlu Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi velilerine, ‘Bilişsel Farklılıkları Olan Bireyler ve Cinsellik’ konulu eğitim verdi.

131117cinsellik.jpg

Madde bağımlılığı ve zararları anlatıldı

Menteş Gençlik Spor, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu ve Psikolog Necla Günay Keskin’in katılımıyla bağımlılık yapan maddeler ve zararları sağlıklı yaşam önerileri konulu konferans düzenledi.

141117madde_8fb70.jpg

Diyabet Günü nedeniyle kan şekeri ölçülecek

Muğla Büyükşehir Belediyesi sağlık ekipleri tarafından 14 Kasım Dünya Diyabet Günü kapsamında şeker hastalığına yönelik farkındalık oluşturulması amacıyla tüm ilçelerde kan şekeri ve tansiyon ölçümü yapılacak.

101117diyabet.jpg

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin